KONST / Litografier / Färglitografi 16143096
nr 1614 3096
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
"Egen härd. . ". Signerad, numrerad 67/150, daterad 1993, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 80x60 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:50:43
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg